Vliesová fototapeta na zeď Rasch 842500, Stories, 2,00 x 2,80 m

14-21 dnů
Kód: 842500
Značka: Rasch
3 109 Kč / ks 2 569,42 Kč bez DPH
Kategorie: Tapety na zeď
Tapeta/Bordura: Panel
Rozměr šířka x výška: 2,00 x 2,80 m
Lepení: Aplikace lepidla na zeď
Materiál: Vlies
Katalog: Stories

„Bylo jednou...“ Těmito slovy často začínají ty nejkrásnější příběhy. A zde začíná příběh kolekce 'Stories' - kouzelná kolekce fototapet (rozměru 2,80 x 2,00 m) a tapet pro nejmenší. Astrid a Claudia, dvě zakladatelky Studia Onszelf v Amsterdamu, opět vytvořily skvělé designy na Vaší zeď.

Kouzelné pohádkové světy, letní ráj ke koupání, dinosauři z dávných dob, příslib dobrodružství ve vesmíru, nádherná duha, dechberoucí podvodní světy, pohledy do různých biotopů mnoha zvířat... to vše a mnohem více poskytuje fantastická kolekce ‚Stories‘. Udělejte z každého dětského pokoje pohádkový zdroj příběhů s touto nádhernou dekorací na zeď. Nabízí celou škálu barev. Příjemnou atmosféru vytvářejí jemné barvy, jako je růžová, béžová a nebesky modrá, stejně jako veselé tóny, jako je jahodově červená, tyrkysově modrá a travnatě zelená.

Fototapeta je vyrobena z jedinečného vliesového materiálu, který je pevný, prodyšný a vhodný na všechny běžné druhy podkladů. Jednotlivé suché pruhy se přikládají na zeď potřenou lepidlem. Tapety jsou opatřeny horní vinylovou vrstvou, která je odolná vůči vlhkosti (lze je otírat).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu