Rady a inspirace

Kámen/cihly

Do menu i filtru nově přidána kategorie KÁMEN/ CIHLY. Na výběr máte téměr ze 100 různých vzorů a materiálů. Tento design se stále více a více oblíbený. Tapety mají velmi reálný vzhled. Většina je vhodná i pro více namáhané místnosti jako jsou koupelny nebo kuchyni. Nevíte si rady, potřebujete vzorek? Rádi Vám pomůžeme.

Připravujeme pro vás

5

Luxusní kolekce Colani Legends. Již třetí kolekce renomovaného a světově známe designera Luigi Colaniho.

Zde malá ukázka:

 

 

Novinka 2018

DF0004RBV sortimentu se opět objeví velmi žádáné samolepicí podlahové čtverce. Vybrali jsme pro Vás 13 nejúspěšních designů. Nabídku si můžete prohlédnout zde. Samolepicí čtverce budou k dispozici od poloviny ledna 2018. 

Přetíratelné šablony Primacol

SAB052I

Jeden z dalších způsobů jak snadno a rychle oživit interiér. Práce se šablonami je velmi snadná, obzvlášť ve spojení se speciální barvou v tubě s aplikační houbičkou. Lze použít na malé obrazce nebo vytvořit velkoplošné motivy. Šablony jsou vyrobeny z odolného, lehkého plastu, lze je opakovaně používat. Sortiment šablon zahrnuje moderní, klasické i dětské vzory, je přehledně rozdělen dle velikostí MINI, XXL, BORDURA, MEGA ŠABLONY.

 

 

Fototapety znovuobjevený trend

 

Originální fototapety dodají interiéru hloubku a zcela odlišnou dimenzi

Už se vám okoukal interiér vlastního bytu nebo pracoviště a přemýšlíte nad rozsáhlými změnami, malováním, koupí nového nábytku či stěhováním stávajícího. Nevíte, jak byt zútulnit případně jakkoli pozměnit, aby vypadal prostě jinak. Moderní a účinné řešení představují fototapety. Fototapety, nebo chcete-li fotoobrazy, jsou revolučním výdobytkem dnešní doby, která disponuje různými technologickými možnostmi.

Tapety rozzáří a promění každý interiér

 

Oživte váš byt či dům pomocí tapet, které dodají vašemu interiéru ten pravý styl. Díky moderní technologii zvládnete vytapetovat byt svépomocí, snadno a rychle, navíc bez nepořádku. A až vás tapety omrzí, jednoduše je strhnete a vyměníte za nové.

Konfigurátor tapet Marburg

marburg-konfigurator

 

S tapetovým konfigurátorem Marburg dokážete umístit tapety rovnou do místnosti. Můžete si tak vyzkoušet různé kombinace tapet a lépe si je představit v interiéru. Pro spuštění konfigurátoru stačí kliknout na následující odkaz: zde

 

 

Tapetový konfigurátor Rasch

rasch-konfigurator

 

S tapetovým konfigurátorem Rasch dokážete umístit tapety rovnou do místnosti. Můžete si tak vyzkoušet různékombinace tapet a lépe si je představit v interiéru. Pro spuštění konfigurátoru stačí kliknout na následující odkaz: zde

 

 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.