Rady a inspirace

Upravte svou kuchyň pomocí d-c-fix

Velmi důležité místo ve vašem domě. Možná i to nejdůležitější: kuchyně! Nejen magnetem pro příjemné rozhovory s hosty nebo místem setkání s rodinou u večeře. Také ideální místo pro vaši první ranní kávu nebo pozdní svačinu. Vadí jen jedna věc: stárnoucí vzhled. Skříně již nesvítí bíle, závěsy na okně již nejsou aktuální a stěna za umyvadlem vyžaduje nový nátěr. Pomocí d-c-fix může každý dát své kuchyni nový vzhled - bez ohledu na to, jak velký nebo malý je rozpočet!

Školní rok začíná!

Školní rok začal a správný školák by měl mít také svojí nástěnku. Kde je propiska, nůžky, kde? Hm, byl domácí úkol na zítra? Sakra, zase po ruce žádná lepicí páska! Při práci u stolu jistě víte, že hledat a stále nic nenecházet je otravné. A naprosto zbytečné! Protože nyní můžete mít na svém pracovišti pořádek. Školní nástěnka je vyrobená z tenké překližky, pofóliovaná samolepicí fólií d-c-fix v motivu dřeva v elegantním pastelovém vzhledu, betonu a zlatým doplňku. Udržuje vše důležité na vašem pracovišti po ruce a to je prostě krásá! Jste připraveni na své nové mistrovské dílo pro svůj stůl? Pojďte na to!

Renovace vaší lednice

Samolepicí fólie d-c-fix můžete použít na jakýkoliv hladký povrch. Napadlo vás polepit si také lednici? Buďte originální, nemusíte mít lednici pouze v bílém nebo nerezovém provedení. Zkuste tento elegantní chladný mramorový vzhled.

Jaro je tu! Inspirace na elegantní květináče

Jaro je tady! Slunce svítí stále déle, postupně se zahřívá a květiny se rozkvétají. Kromě známého jarního úklidu by měla být na seznamu úkolů také jarní dekorace ve vašich domácích prostorách.

Elegantní květináče v pastelových provedeních přinášejí jaro do vašich domů. Se samolepicími fóliemi d-c-fix® to můžete jednoduše zvládnout. Vyzkoušejte to!

Nábytek z Ikei má každý? Každý nemá originální!

Líbí se vám nábytek z Ikei, ale nechcete ho mít stejný jako ostatní? Zde je pár tipů jak si nábytek z tohoto řetězce udělat originální! Snadno a rychle. Každý zvládne sám. A  pokud si nevěříte, koukněte na návod nebo videa.

Vaše postel bude jedinečná!

S našemi fóliemi d-c-fix s motivem dřeva můžete proměnit svůj nábytek v ložnici do útulného prostoru, s kterým se bude sladce spát. Kombinace různých dřevěných motivů dělá z vaší postele skutečně jedinečnou.

Dopřejte své posteli pohodlný vzhled v šesti krocích.

Starý nábytek se stává znovu in

Trendy s elegantním vzhledem. Skvělá volba pro to, aby jste svému starému nábytku dodali nový lesk.

Starý a použitý se stává znovu in!

Skvělé místo k sezení pro malé umělce

S našimi samolepicími fóliemi můžete starému nábytku vdechnout nový život. Dnes si ukážeme, jak můžete jednoduše ozdobit stoly a židle a vytvořit tak dětem vysněné prostředí. 

Tentokrát se nebudeme řídit heslem "ze starého nový", ale "z nového originální".

Krabičky v moderním mramorovém stylu

Úložné boxy jsou velmi praktické, ale málo kdy vaše krabice od bot jsou dekorativní. Nevyhazujte je zbytečně.. S naším nápadem pro kutily dáte nenápadným úložným boxům moderní mramorový vzhled.

Vše co potřebujete je samolepicí fólie d-c-fix a krabice. Do krabičky si pak můžete dát cokoliv.

Kuchyňský ostrůvek září v cihlovém vzhledu

S obkladem stěn Ceramics, konkrétně cihly červené (produkt 2700166), proměníte starý kuchyňský ostrůvek v zářící cihlový vzhled.

Je nedílnou součástí moderní kuchyně, protože kolem ostrůvku se točí všechno. Zde se vytvářejí oblíbené pochoutky a v nejlepších případech se tu konzumují hned nebo se konají diskuze do pozdních nočních hodin, dělají se domácí úkoly a spousta dalších aktivit.

Nahoru
17 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení