Nákup přes e-shop nepřerušen | V případě zvolení platby dobírkou je dočasně možné zaplatit kurýrovi DPD pouze bezhotovostně prostřednictvím platební karty.

Rady a inspirace

Vaše postel bude jedinečná!

S našemi fóliemi d-c-fix s motivem dřeva můžete proměnit svůj nábytek v ložnici do útulného prostoru, s kterým se bude sladce spát. Kombinace různých dřevěných motivů dělá z vaší postele skutečně jedinečnou.

Dopřejte své posteli pohodlný vzhled v šesti krocích.

Skvělé místo k sezení pro malé umělce

S našimi samolepicími fóliemi můžete starému nábytku vdechnout nový život. Dnes si ukážeme, jak můžete jednoduše ozdobit stoly a židle a vytvořit tak dětem vysněné prostředí. 

Tentokrát se nebudeme řídit heslem "ze starého nový", ale "z nového originální".

Kuchyňský ostrůvek září v cihlovém vzhledu

S obkladem stěn Ceramics, konkrétně cihly červené (produkt 2700166), proměníte starý kuchyňský ostrůvek v zářící cihlový vzhled.

Je nedílnou součástí moderní kuchyně, protože kolem ostrůvku se točí všechno. Zde se vytvářejí oblíbené pochoutky a v nejlepších případech se tu konzumují hned nebo se konají diskuze do pozdních nočních hodin, dělají se domácí úkoly a spousta dalších aktivit.

Jednoduše krásné posezení

První židli jste dostali, druhou koupili na bleším trhu a další přivezli z obchodu? Máme pro vás dobrou zprávu. Vůbec nevadí, že je každá jiná!

S trochou fantazie, kreativity, popřípadě oblíbených filmových postav můžete proměnit vaše židle - bez ohledu na to, jak jsou staré - na cool židle, jedinečné kousky a nebo stejný kompletní set.

Stůl s geometrickým vzorem ve zlatě

Moderní geometrický vzor splňuje nadčasovou zlato-bílou kombinaci - vždy tato kombinace fungovala a fungovat bude. 

Ukážeme si, jak pomocí našich dekorativních fólií d-c-fix vytvořit z vašeho nudného stolu lesklý poutač ve vašem obývacím pokoji.

Přetíratelné šablony Primacol

Jeden z dalších způsobů jak snadno a rychle oživit interiér. Práce se šablonami je velmi snadná, obzvlášť ve spojení se speciální barvou v tubě s aplikační houbičkou. Lze použít na malé obrazce nebo vytvořit velkoplošné motivy. Šablony jsou vyrobeny z odolného, lehkého plastu, lze je opakovaně používat. Sortiment šablon zahrnuje moderní, klasické i dětské vzory, je přehledně rozdělen dle velikostí MINI, XXL, BORDURA, MEGA ŠABLONY.

 

 

Fototapety znovuobjevený trend

Originální fototapety dodají interiéru hloubku a zcela odlišnou dimenzi

Už se vám okoukal interiér vlastního bytu nebo pracoviště a přemýšlíte nad rozsáhlými změnami, malováním, koupí nového nábytku či stěhováním stávajícího. Nevíte, jak byt zútulnit případně jakkoli pozměnit, aby vypadal prostě jinak. Moderní a účinné řešení představují fototapety. Fototapety, nebo chcete-li fotoobrazy, jsou revolučním výdobytkem dnešní doby, která disponuje různými technologickými možnostmi.

Tapety rozzáří a promění každý interiér

Oživte váš byt či dům pomocí tapet, které dodají vašemu interiéru ten pravý styl. Díky moderní technologii zvládnete vytapetovat byt svépomocí, snadno a rychle, navíc bez nepořádku. A až vás tapety omrzí, jednoduše je strhnete a vyměníte za nové.

Konfigurátor tapet Marburg

marburg-konfigurator

 

S tapetovým konfigurátorem Marburg dokážete umístit tapety rovnou do místnosti. Můžete si tak vyzkoušet různé kombinace tapet a lépe si je představit v interiéru. Pro spuštění konfigurátoru stačí kliknout na následující odkaz: zde

 

 

Tapetový konfigurátor Rasch

rasch-konfigurator

 

S tapetovým konfigurátorem Rasch dokážete umístit tapety rovnou do místnosti. Můžete si tak vyzkoušet různékombinace tapet a lépe si je představit v interiéru. Pro spuštění konfigurátoru stačí kliknout na následující odkaz: zde

 

 

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.