Rady a inspirace

Upravte svou kuchyň pomocí d-c-fix

Velmi důležité místo ve vašem domě. Možná i to nejdůležitější: kuchyně! Nejen magnetem pro příjemné rozhovory s hosty nebo místem setkání s rodinou u večeře. Také ideální místo pro vaši první ranní kávu nebo pozdní svačinu. Vadí jen jedna věc: stárnoucí vzhled. Skříně již nesvítí bíle, závěsy na okně již nejsou aktuální a stěna za umyvadlem vyžaduje nový nátěr. Pomocí d-c-fix může každý dát své kuchyni nový vzhled - bez ohledu na to, jak velký nebo malý je rozpočet!

Školní rok začíná!

Školní rok začal a správný školák by měl mít také svojí nástěnku. Kde je propiska, nůžky, kde? Hm, byl domácí úkol na zítra? Sakra, zase po ruce žádná lepicí páska! Při práci u stolu jistě víte, že hledat a stále nic nenecházet je otravné. A naprosto zbytečné! Protože nyní můžete mít na svém pracovišti pořádek. Školní nástěnka je vyrobená z tenké překližky, pofóliovaná samolepicí fólií d-c-fix v motivu dřeva v elegantním pastelovém vzhledu, betonu a zlatým doplňku. Udržuje vše důležité na vašem pracovišti po ruce a to je prostě krásá! Jste připraveni na své nové mistrovské dílo pro svůj stůl? Pojďte na to!

Renovace vaší lednice

Samolepicí fólie d-c-fix můžete použít na jakýkoliv hladký povrch. Napadlo vás polepit si také lednici? Buďte originální, nemusíte mít lednici pouze v bílém nebo nerezovém provedení. Zkuste tento elegantní chladný mramorový vzhled.

Jaro je tu! Inspirace na elegantní květináče

Jaro je tady! Slunce svítí stále déle, postupně se zahřívá a květiny se rozkvétají. Kromě známého jarního úklidu by měla být na seznamu úkolů také jarní dekorace ve vašich domácích prostorách.

Elegantní květináče v pastelových provedeních přinášejí jaro do vašich domů. Se samolepicími fóliemi d-c-fix® to můžete jednoduše zvládnout. Vyzkoušejte to!

Nábytek z Ikei má každý? Každý nemá originální!

Líbí se vám nábytek z Ikei, ale nechcete ho mít stejný jako ostatní? Zde je pár tipů jak si nábytek z tohoto řetězce udělat originální! Snadno a rychle. Každý zvládne sám. A  pokud si nevěříte, koukněte na návod nebo videa.

Vaše postel bude jedinečná!

S našemi fóliemi d-c-fix s motivem dřeva můžete proměnit svůj nábytek v ložnici do útulného prostoru, s kterým se bude sladce spát. Kombinace různých dřevěných motivů dělá z vaší postele skutečně jedinečnou.

Dopřejte své posteli pohodlný vzhled v šesti krocích.

Starý nábytek se stává znovu in

Trendy s elegantním vzhledem. Skvělá volba pro to, aby jste svému starému nábytku dodali nový lesk.

Starý a použitý se stává znovu in!

Skvělé místo k sezení pro malé umělce

S našimi samolepicími fóliemi můžete starému nábytku vdechnout nový život. Dnes si ukážeme, jak můžete jednoduše ozdobit stoly a židle a vytvořit tak dětem vysněné prostředí. 

Tentokrát se nebudeme řídit heslem "ze starého nový", ale "z nového originální".

Krabičky v moderním mramorovém stylu

Úložné boxy jsou velmi praktické, ale málo kdy vaše krabice od bot jsou dekorativní. Nevyhazujte je zbytečně.. S naším nápadem pro kutily dáte nenápadným úložným boxům moderní mramorový vzhled.

Vše co potřebujete je samolepicí fólie d-c-fix a krabice. Do krabičky si pak můžete dát cokoliv.

Kuchyňský ostrůvek září v cihlovém vzhledu

S obkladem stěn Ceramics, konkrétně cihly červené (produkt 2700166), proměníte starý kuchyňský ostrůvek v zářící cihlový vzhled.

Je nedílnou součástí moderní kuchyně, protože kolem ostrůvku se točí všechno. Zde se vytvářejí oblíbené pochoutky a v nejlepších případech se tu konzumují hned nebo se konají diskuze do pozdních nočních hodin, dělají se domácí úkoly a spousta dalších aktivit.

Nahoru
17 položek celkem
Zpět do obchodu