Vliesová tapeta na zeď Rasch 531428, Stories, 0,53 x 10,05 m

5-10 dnů
Kód: 531428
Značka: Rasch
845 Kč / ks 698,35 Kč bez DPH
Kategorie: Tapety na zeď
Barva: Mintová
Tapeta/Bordura: Tapeta
Rozměr šířka x výška: 0,53 x 10,05 m
Sesazení: 0 cm
Lepení: Aplikace lepidla na zeď
Materiál: Vlies
Motiv / Vzor: Struktura
Katalog: Stories

„Bylo jednou...“ Těmito slovy často začínají ty nejkrásnější příběhy. A zde začíná příběh kolekce 'Stories' - kouzelná kolekce fototapet (rozměru 2,80 x 2,00 m) a tapet pro nejmenší. Astrid a Claudia, dvě zakladatelky Studia Onszelf v Amsterdamu, opět vytvořily skvělé designy na Vaší zeď.

Kouzelné pohádkové světy, letní ráj ke koupání, dinosauři z dávných dob, příslib dobrodružství ve vesmíru, nádherná duha, dechberoucí podvodní světy, pohledy do různých biotopů mnoha zvířat... to vše a mnohem více poskytuje fantastická kolekce ‚Stories‘. Udělejte z každého dětského pokoje pohádkový zdroj příběhů s touto nádhernou dekorací na zeď. Nabízí celou škálu barev. Příjemnou atmosféru vytvářejí jemné barvy, jako je růžová, béžová a nebesky modrá, stejně jako veselé tóny, jako je jahodově červená, tyrkysově modrá a travnatě zelená.

Tapeta vyrobena z jedinečného vlies materiálu, jednoznačně jednička na trhu tapet již několik let. Pevný, prodyšný, stabilní tapety, na všechny běžné druhy podkladů. Jednotlivé suché pruhy tapet se přikládají na zeď potřenou lepidlem. Odstranění tapety je stejné lehké jako její aplikace. Tapety lze odstrnit beze zbytku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu