Samolepicí fólie easy2stick lesklá bílá šířka 90 cm

Samolepicí fólie lesklá bílá, ideální k dekoraci a renovaci veškerých hladkých ploch.

Skladem
Kód: 2635002
Značka: easy2stick
79 Kč / m 65,29 Kč bez DPH
Kategorie: Samolepicí tapety a fólie
Materiál: Klasik
Šířka: 90 cm
Vzor: Jednobarevné

Cena je za 1 metr. U tohoto produktu ks = běžný metr.

Samolepicí fólie esklá bílá je ideální k renovaci a dekoraci nábytku, dveří, kuchyňských linek a dalších hladkých ploch. 

Samolepicí fólie v lesklo bílém barevném provedení zaručí čistý, velmi elegantní vzhled polepené plochy. Jejich aplikaci zvládne každý sám. Neomezená fantazie při použití fólií (různé kombinace s jinými vzory, vytvoření vlastního tvaru apod.) pak dokáží naprosto jedinečný, originální výsledek. 

Jednoduše, rychle, levně a čistě!

Vytvořte si svůj svět přesně tak, jak chcete vy! Snadná a čistá práce, každý zvládne sám!

Pracovní postup:

1. Měření a stříhání
Pomocí tužky a pravítka si můžete na spodní papír předkreslit libovolný Vámi zvolený tvar. Práci Vám usnadní rastrování, s jehož pomocí fólii snadno přistřihnete na požadovanou velikost.

2. Lepení a uhlazování
Nejdříve odlepte pouze asi 10 cm spodního papíru, přiložte fólii na hrany a přilepte. Poté pomalu stahujte zbytek spodního papíru a uhlazujte fólii plastovou stěrkou nebo čistým hadříkem směrem od středu ke stranám tak, aby nevznikali bubliny.Případné bubliny stačí jen opatrně propíchnout špendlíkem. Po propíchnutí fólie vytlačíme zbylý vzduch stěrkou a uhladíme.

3. Nalepili jste fólii křivě?
Fólii můžete opatrně stáhnout a nalepit znovu - lepivost se naplno rozvine teprve po několika hodinách. Lepení si můžete usnadnit tzv. mokrým procesem, kdy plochy před lepením lehce postříkáte vodou se saponátem z rozprašovače. Fólie se Vám bude snadněji usazovat.

A co hrany?
Při přelepování hran doporučujeme nahřát fólii vysoušečem vlasů (nejnižší stupeň). Nahřátou fólií lze snadno oblepovat rohy a hrany. Jen je třeba dbát na to, abyste nepřetahovali příliš silně a nevznikly tak nežádoucí trhliny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu