Samolepicí fólie d-c-fix Quadro 343-8301, černé dřevo extra, 67,5 cm x 1,5 m

Samolepicí fólie, ideální k dekoraci a renovaci veškerých hladkých ploch.
Skladem
Kód: 3438301
Značka: d-c-fix
269 Kč / ks 222,31 Kč bez DPH
Kategorie: Samolepicí tapety a fólie
Materiál: Klasik
Rozměr: 67,5 cm x 1,5 m
Šířka: 67,5 cm
Vzor: Dřevo extra

Samolepicí fólie se speciálním reliéfem. Dřevěná struktura Quadro fólie může z každého kusu nábytku udělat velmi působivý.

Oproti běžným fóliím má větší tloušťku a výraznější ražbu, díky tomu má fólie Quadro ještě reálnější vzhled dřevěného povrchu. Lesklo-matný efekt dává každému nábytku originální dojem. 

A co je na tom nejlepší? Aplikace je ještě jednodušší díky silnější struktuře.

Samolepicí fólie, ideální k dekoraci a renovaci veškerých hladkých ploch. 

Jednoduše, rychle, levně a čistě!

Vytvořte si svůj svět přesně tak, jak chcete vy! Snadná a čistá práce, každý zvládne sám!

Pracovní postup:

1. Měření a stříhání
Pomocí tužky a pravítka si můžete na spodní papír předkreslit libovolný Vámi zvolený tvar. Práci Vám usnadní rastrování, s jehož pomocí fólii snadno přistřihnete na požadovanou velikost.

2. Lepení a uhlazování
Nejdříve odlepte pouze asi 10 cm spodního papíru, přiložte fólii na hrany a přilepte. Poté pomalu stahujte zbytek spodního papíru a uhlazujte fólii plastovou stěrkou nebo čistým hadříkem směrem od středu ke stranám tak, aby nevznikali bubliny.Případné bubliny stačí jen opatrně propíchnout špendlíkem. Po propíchnutí fólie vytlačíme zbylý vzduch stěrkou a uhladíme.

3. Nalepili jste fólii křivě?
Fólii můžete opatrně stáhnout a nalepit znovu - lepivost se naplno rozvine teprve po několika hodinách. Lepení si můžete usnadnit tzv. mokrým procesem, kdy plochy před lepením lehce postříkáte vodou se saponátem z rozprašovače. Fólie se Vám bude snadněji usazovat.

A co hrany?
Při přelepování hran doporučujeme nahřát fólii vysoušečem vlasů (nejnižší stupeň). Nahřátou fólií lze snadno oblepovat rohy a hrany. Jen je třeba dbát na to, abyste nepřetahovali příliš silně a nevznikly tak nežádoucí trhliny.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu