K dispozici v plném provozu.

Novinky

Retro samolepicí čtverce

Nové vzory k čim dál více populárnějším samolepicím čtvercům jsou právě k dispozici na našem eshopu! Hnědé dřevěné prkna nebo připomínající retro vzory modrobílých, černobílých a šedobílých dlaždic. Také aplikaci těchto samolepicích čtverců zvládne každý sám.

Moderní obklad stěn

Elegantní městské a legendární dlaždice z newyorského nebo pařížského metra: bílé, vysoce lesklé s mírným 3D efektem. Druhý vzor je pro změnu v motivu hnědého dřeva. Obklady stěn, které můžete jednoduše připevnit na zeď jako tapetu. Nenáročné lepení. Slouží nejen jako krásná zeď, ale také jako ochrana proti stříkající vodě. Vysoce voděodolné.

Tlapková patrola

Pro všechny fanoušky kanadského animovaného seriálu Tlapková patrola máme dobrou zprávu! V sortimentu s oblíbenými postavičkami nově nabízíme - závěsy, fototapety, samolepicí dekorace a samolepicí bordury. Tak neváhejte a vrhněte se na ně! Vhodné pro děti do jejich pokojíčků.

Zobrazit kolekci

Ledové království II

Dětská kolekce k animovanému filmu Ledového království II je tu. Udělejte radost svým dětem a vyzdobte jim pokojíček s jejich oblíbenými postavičkami.

V sortimentu máme fototapety, samolepky, samolepicí bordury, polštářky a závěsy s motivem Ledového království.

Zobrazit kolekci

Samolepicí čtverce | Dřevo

Do kategorie samolepicích čtverců jsme přidali tři nové vzory s motivem dřeva.

Konkrétně produkt DF0018, DF0019, DF0020. V kategorii jsou označené štítkem "novinka".

DF0018 DF0019 DF0020

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.